fbpx
Skip links

Projektovanie, montáž, servis

Alarm

Chcete zabezpečiť svoj dom, byt, firmu či obchod? Obráťte sa na nás. Pomôžeme vám vybrať zabezpečovací systém, ktorý naplní vaše požiadavky.

Navrhneme počet, typ a rozmiestnenie detektorov, aby ochránili, čo treba. Všetko vám odborne nainštalujeme – garanciou sú naše certifikáty a platná licencia na prevádzkovanie technickej služby od Polície SR.

Zistiť viac

Zľava na zariadenia

Ako zlatý montážny partner výrobcu Jablotron, máme lepšie ceny, ktoré radi poskytneme vám vo forme zľavy na zariadenia až do výšky 300€.

Profesionálne riešenie

Či už plánujete zabezpečiť rodinný dom alebo firmu, vždy je voľba jasná. Drátové a bezdrátové alarmové systémy od výrobcu Jablotron, ktoré maximálne spoľahlivo, s ohľadom na dizajn, zabezpečia objekt.

Široká ponuka detektorov

Zabezpečovací systém stráži budovu pred zlodejmi pomocou pohybových detektorov, či detektorov otovrenia okien/dverí. Rôzne detektory však odhalia aj únik vody či plynu alebo vás upozornia na dym.

Hlásenia

Zabezpečovací systém ihneď pošle SMS, ktorý detektor vyvolal poplach. Ak sa k vám niekto pokúsi vlámať, okamžite sa tiež spustí hlasná siréna. Inštalujeme ju zvyčajne orientovanú do ulice, aby upozornila aj susedov.

Viac než len alarm

Okrem zabezpečenia dokáže tento systém od spoločnosti JABLOTRON vaše bývanie i značne spríjemniť. Vie totiž na diaľku ovládať spotrebiče, regulovať kúrenie, zapínať svetlá, či zavlažovanie.

Jednoduché ovládanie

Prostredníctvom aplikácie môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom objekte. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa vo vašom objekte deje budete mať neustále.

alarm v mobile ruka
logompzlatosk2022

Lepšie raz vidieť ako..

Alarm Jablotron 100+ stráži aj náš showroom. Radi Vám v praxi ukážeme ako funguje, čo dokáže, ako sa ovláda či koľko stojí.

Celý systém vám nezáväzne a bezplatne naprojektujeme a naceníme na mieru presne pre váš objekt a jeho potreby.

Vďaka osobnej návšteve u nás, získate zľavu do výšky 5% na celý systém.

jablotron showroom

Zaujal vás alarm Jablotron?

Na projektovanie a montáž Jablotronu vlastníme certifikát. Neváhajte nás kontaktovať. Spoluprácou s nami získate :

Bezplatný návrh a ponuku

Na mieru a bez čakania.

Odbornú montáž

Naši technici sa o všetko postarajú.

3 ročnú záruku

Na dodané zariadenia a inštaláciu.

Kontakt

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk