fbpx
Skip links

Cenová ponuka

Od bezpečnejšieho domova alebo zabezpečenej firmy vás delí len niekoľko klikov. Stačí vyplniť formulár a my vám do pár hodín bezplatne pošleme nezáväznú cenovú ponuku.

Formulár

Tip : Neviete sa zorientovať, alebo Vás vyslovene zaujíma cena? Kľudne Nám zavolajte. Poradenstvo máme bezplante, a po telefóne Vám povieme aj cenu.
0907 831 541

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
1
2

Cenová ponuka

Spoznajme sa

Meno

Časté otázky

Najčastejšie je to TN a ZA kraj no montáže máme po celom Slovensku. 

Áno. Otvorili sme jedinečný showroom, kde Vám predvedieme zapojené zariadenia v akci a poradíme s ich výberom.

Kde nás nájdete

Počet je individuálny a závisí od požiadaviek na monitorovanie. Nie je presne daný ako je to pri hotových setoch. Ak je treba monitorovať napríklad len garáž, zvolíme jednu kameru, ak treba monitorovať celé okolie domu, zvolíme zvyčajne 4 kamery, atď.

Pri alarme to vyriešime veľmi jednoducho – bezdrátovým systémom, pri kamerách je treba kabeláž spraviť. Nič také ako spoľahlivý wifi kamerový systém nefunguje. Kabeláž natiahneme prakticky kdekoľvek, s dôrazom na estetiku a schovanie.

Ceny máme nastavené paušálne a úmerne s počtom zariadení rastie cena montáže. Samozrejme sa presnú cenu dozviete vopred v cenovej ponuke.

Cenovú ponuku dostanete do pár hodín. V prípade objednávky vieme zrealizovať montáž už do 3 dní. Nikdy však u nás nečákate týždne či mesiace.

Na všetky produkty a úkony od nás získavate štandartne záruku 36 mesiacov, počas ktorých Vám vykonáme servis a reklamácie bezplatne. Po troch rokoch naďalej dvíhame telefón a ponúkame pozáručný servis za vopred oznámené ceny. Ak ste mali systém od nás, pozáručný servis dostanete za zvýhodnenú cenu.