fbpx
Skip links

KAMEROVÝ SYSTÉM

Dokonalý prehľad so záznamom

Uvažujete nad inštaláciou kamerového systému? Ste na správnom mieste.

Ponúkame dodávku a profi montáž spoľahlivých IP kamerových systémov.

Zistiť viac

Kamerový systém

Slúži na sledovanie pohybu a konania osôb v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí. Záznam z kamerového systému je možné použiť na právne úkony za účelom ochrany majetku alebo odhaľovania kriminality.
O systémoch

Súčasti kamerového systému

Rozlišujeme dva druhy kamerových systémov : IP a analógové systémy. Analógové systémy sa vyznačujú nízkou cenou, no zaostávajú kvalitou a ponukou funkcií za modernejšiou IP technológiou. V SECURE jednoznačne preferujeme IP technológiu.

Kamery

Zohrávajú hlavnú úlohu pri kvalite obrazu a záznamu. Ponúkajú sa v rôznom rozlíšení a prevedení. V základe disponujú nočným videním, no drahšie modely ponúkajú napríklad aj mikrofón, či motorizované otáčanie a priblíženie.

Záznamník

Spracúva snímaný obraz z kamier a ukladá ho na zabudovaný harddisk. Jednotlivé modely sa odlišujú hlavne počtom kanálov(max. možný počet pripojených kamier) a funkciou PoE, teda napájanie kamier cez ethernetový kábel.

Napájanie

IP kamerové systémy väčšinou fungujú cez PoE, teda napájanie aj prenos signálu po jednom kábli. Práve toto napájanie umožňuje PoE switch. Je to prvok medzi kamerou a záznamníkom.

Úložisko záznamu

Všetok záznam z kamier sa ukladá na harddisk. Dĺžku záznamu určuje kapacita harddisku (v TB). Používame harddisky určené pre kamerové systémy, ktoré sú prispôsobené na 24/7 prevádzku.

Ovládanie a prezeranie kamerového systému

Obraz z kamier je možné sledovať hneď viacerými spôsobmi. Najčastejšie si zákazníci zvolia prezeranie cez mobilnú aplikáciu alebo PC monitor/ televízor.

Mobilná aplikácia

Bezplatná a prehľadná aplikácia je samozrejmosťou. V ponuke je pre iOS aj Andorid a ponúka živý pohľad z kamier, ale aj prezeranie záznamu.

Monitor/PC

Záznamník kamerového systému je možné priamo pripojiť cez HDMI kábel do monitoru alebo TV a ovládať ho pomocou počítačovej myši.

Dodanie a inštalácia

Zaujal Vás kamerový systém a máte záujem o monitorovanie Vášho objektu?

Obráťte sa na odborníkov

Poradíme Vám s výberom a rozmiestnením kamier a naceníme vhodné riešenie.

Odborná montáž

Montáž kamier vykonávame s platnou licenciou od Polície SR a s aktuálnymi certifikátmi profesionálnych kamerových systémov.

Cenová ponuka

Ukážky inštalácií

Keď montujeme kamery my.

Spoľahliví partneri

Montujeme kvalitné kamery od renomovaných výrobcov.