fbpx
Skip links

IP kamerové systémy

Či už plánujete monitorovať okolie rodinného domu, firmu, či bytový dom, vždy je voľba jasná. IP kamerové systémy od výrobcov HikVision Uniarch. Starostlivo vyberáme a selektujeme spoľahlivé a nekazové modely pre zaručenie maximálnej spoľahlivosti a kvality.

Výhodou IP kamier je snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení UltraHD, či 4K, pokročilé analytické funkcie, implementácia s inými sieťovými zariadeniami, ako napríklad videovrátnik a hlavne skvelý pomer cena/výkon.

Screenshot 2022-07-27 at 14.27.30

Kamery vždy po ruke

Živý obraz, či záznam z kamerového systému si môžete kedykoľvek a kdekoľvek na svete pozrieť cez bezplatnú mobilnú aplikáciu. Záznam z kamier si môžete rovno uložiť do galérie svojho smartfónu.

kamery v mobile

Kvalitné kamery sú základ

Základom kvalitného obrazu a spoľahlivosti je poctivý výrobok. Na základe mnohoročných skúseností sa výrobca HikVision osvedčil vysokou spoľahlivosťou. Pre menšie objekty a domy sme zaradili do ponuky kamery Uniarch od výrobcu Uniview pre ich cenovú dostupnosť.

Vieme, že medzi hlavné aspekty pri výbere kamerového systému patrí cena. Práve modely kamier Uniarch vás príjemne prekvapia cenovkou. Všetky dostupné modely kúpite v našej predajni.

Mám záujem
uniarch
Mohlo by vás zaujímať

Časté otázky

Kamerový systém pozostáva z kamier, ktoré monitorujú daný priestor. Kamery sú prepojené káblom so záznamníkom (NVR), ktorý obsahuje dátové úložisko (HDD) kde sa obraz uchováva. Systém môžete ovládať jendoducho s myškou a minitorom, alebo mobilnou appkou aj cez internet.

Najväčší podiel montáží tvoria klienti z Trenčianskeho a Žilinského kraja. Nemáme však problém vycestovať kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite si naše referencie a galériu

Orientačnú cenu vám vieme povedať hneď po telefóne alebo v odpovedi na email. Presnú kalkuláciu sa samozrejme vždy dozviete dopredu v cenovej ponuke, ktorá je bezplatná a nezáväzná.

V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň, maximálne dva, bytové domy zvládame do 3 dní a firemné, či väčšie objekty sú samozrejme individuálne.

Montáž ponúkame pre rodinné domy, malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly, či bytové domy a bytovky. Nechýbajú ani parkoviská, či verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.

Áno, po rodinných domoch sú bytovky našim druhým najvačším klientom. Počet bytových domov s našimi kamerami sa blíži k stovke.

Trasy a možnosti kabeláže vám vymyslia naši šikovní technici pri obhliadke. Samotné ťahanie káblov môžete nechať na nás, prípadne si rozvody pripraviť svojpomocne.

Kontakt
DSC00032

Máte záujem o kamerový systém?

Na montáž kamier vlastníme licenciu od Polície SR a certifkáty výrobcov. Neváhajte nás kontaktovať. Spoluprácou s nami získate :

Bezplatný návrh a ponuku

Na mieru a bez čakania.

Odbornú montáž

Naši technici sa o všetko postarajú.

3 ročnú záruku

Na dodané zariadenia a inštaláciu.

Kontakt

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk

Blog

Užitočné informácie zdarma od nás pre vás

Spoľahliví partneri

Montujeme kvalitné kamery od renomovaných výrobcov.