fbpx
Skip links

IP kamerové systémy

Či už plánujete monitorovať okolie rodinného domu, firmu, či bytový dom, vždy je voľba jasná. IP kamerové systémy od výrobcov HikVision Uniarch. Starostlivo vyberáme a selektujeme spoľahlivé a nekazové modely pre zaručenie maximálnej spoľahlivosti a kvality.

Výhodou IP kamier je snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení UltraHD, či 4K, pokročilé analytické funkcie, implementácia s inými sieťovými zariadeniami, ako napríklad videovrátnik a hlavne skvelý pomer cena/výkon.

Screenshot 2022-07-27 at 14.27.30

Kamery vždy po ruke

Živý obraz, či záznam z kamerového systému si môžete kedykoľvek a kdekoľvek na svete pozrieť cez bezplatnú mobilnú aplikáciu. Záznam z kamier si môžete rovno uložiť do galérie svojho smartfónu.

kamery v mobile

Kvalitné kamery sú základ

Základom kvalitného obrazu a spoľahlivosti je poctivý výrobok. Na základe mnohoročných skúseností sa výrobca HikVision osvedčil vysokou spoľahlivosťou. Pre menšie objekty a domy sme zaradili do ponuky kamery Uniarch od výrobcu Uniview pre ich cenovú dostupnosť.

Vieme, že medzi hlavné aspekty pri výbere kamerového systému patrí cena. Práve modely kamier Uniarch vás príjemne prekvapia cenovkou. Všetky dostupné modely kúpite v našej predajni.

Mám záujem
uniarch

Zaujal vás kamerový systém?

Na montáž kamier vlastníme licenciu od Polície SR a certifkáty výrobcov. Neváhajte nás kontaktovať. Spoluprácou s nami získate :

Bezplatný návrh a ponuku

Na mieru a bez čakania.

Odbornú montáž

Naši technici sa o všetko postarajú.

3 ročnú záruku

Na dodané zariadenia a inštaláciu.

Kontakt

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk

Blog

Užitočné informácie zdarma od nás pre vás

Spoľahliví partneri

Montujeme kvalitné kamery od renomovaných výrobcov.