fbpx
Skip links

IP kamerové systémy

Či už plánujete monitorovať okolie rodinného domu, firmu, či bytový dom, vždy je voľba jasná. IP kamerové systémy od výrobcov HikVision Tiandy. Starostlivo vyberáme a selektujeme spoľahlivé a nekazové modely pre zaručenie maximálnej spoľahlivosti a kvality.

Výhodou IP kamier je snímanie obrazu vo vysokom rozlíšení UltraHD, či 4K, pokročilé analytické funkcie, implementácia s inými sieťovými zariadeniami, ako napríklad videovrátnik a hlavne skvelý pomer cena/výkon.

Screenshot 2022-07-27 at 14.27.30

Kamery vždy po ruke

Živý obraz, či záznam z kamerového systému si môžete kedykoľvek a kdekoľvek na svete pozrieť cez bezplatnú mobilnú aplikáciu. Záznam z kamier si môžete rovno uložiť do galérie svojho smartfónu.

kamery v mobile

Renomovaný výrobca

Základom kvalitného obrazu a spoľahlivosti je poctivý výrobok. Na základe mnohoročných skúseností sa Tiandy osvedčilo vysokou spoľahlivosťou. Značka Tiandy ponúka prehľadné portfólio kamier pre akékoľvek využitie. Či už rodinný dom alebo banku.

Vieme, že medzi hlavné aspekty pri výbere kamerového systému patrí cena. Práve modely kamier Tiandy vás príjemne prekvapia cenovkou. Pre zistenie ceny za kamery či kamerový systém nás neváhajte kontaktovať. Radi vám naceníme vhodné riešenie.

Mám záujem

Zaujal vás kamerový systém?

Na montáž kamier vlastníme licenciu od Polície SR a certifkáty výrobcov. Neváhajte nás kontaktovať. Spoluprácou s nami získate :

Bezplatný návrh a ponuku

Na mieru a bez čakania.

Odbornú montáž

Naši technici sa o všetko postarajú.

3 ročnú záruku

Na dodané zariadenia a inštaláciu.

Kontakt

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk

Blog

Užitočné informácie zdarma od nás pre vás

Spoľahliví partneri

Montujeme kvalitné kamery od renomovaných výrobcov.