fbpx
Skip links

IP videovrátnik

Moderný IP videovrátnik je viac než len bytový telefón („bzučiak“), cez ktorý sa porozprávate s človekom stojacim pred budovou a odomknete mu vchodové dvere. Dokáže zachytiť obraz či nahrať odkaz od návštevníka, ktorý vás nezastihol doma. Môže vám tiež presmerovať hovor na telefón. Cez aplikáciu dokážete napríklad otvoriť bránu pre kuriéra, aj keď ste práve v práci.

Skladá sa primárne z monitora a dvernej jednotky resp. zvončeka. Komunikácia je možná ako cez kábel, tak aj bezdrátovo a to pripojením dvernej jednotky na wifi.

vratnik
Vratniky

Pokročilé funkcie

Videovrátnik vie slúžiť aj ako sofistikovaný prístupový systém, ktorý nahradí nepraktický zväzok kľúčov. Vchod či bránu si môžete odomknúť číselným kódom, RFID príveskom (čipom) či bezdotykovou prístupovou kartou

Mobilná aplikácia

Najmä vďaka nej má videovrátnik veľký náskok pred tradičnými „bzučiakmi“. Cez internet sa spojí s vaším telefónom, s človekom stojacim pred dverami bytu či domu tak môžete hovoriť, aj keď práve nie ste doma. Môžete mu na diaľku aj otvoriť.

4
monitor vratnika

Pohodlné a jednoduché ovládanie

Doytkový monitor zvyčajne montujeme pri dverách domu či bytu. Okrem komunikácie s návštevníkom čakajúcim vonku na ňom môžete meniť nastavenia systému – napríklad hlasitosť a tón vyzváňania. Viete si zvoliť aj režim ,,nerušiť„, vďaka ktorému vás napríklad v noci nebudú otravovať nevyžiadané zvonenia.

Zaujal vás videovrátnik?

Videovrátnikov montujeme radi. Neváhajte nás kontaktovať. Spoluprácou s nami získate :

Bezplatný návrh a ponuku

Na mieru a bez čakania.

Odbornú montáž

Naši technici sa o všetko postarajú.

3 ročnú záruku

Na dodané zariadenia a inštaláciu.

Kontakt

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk