Skip links
Videovrátnik pre dom, bytový dom, hotel

Bezpečnejší a pohodlnejší prístup do objektu

Videovrátnik vám dá prehľad o tom, kto sa vás chystá navštíviť. Už nikdy nezmeškáte kuriéra. Keď u vás niekto zazvoní, môžete sa s ním porozprávať, aj ak nie ste doma. Vyberte si z našej ponuky IP aj dvojvodičových videovrátnikov s ovládaním cez aplikáciu.

Zistiť viac Cenová ponuka

Vieovrátnik

Moderný videovrátnik je viac než len bytový telefón („bzučiak“), cez ktorý sa porozprávate s človekom stojacim pred budovou a odomknete mu vchodové dvere. Dokáže zachytiť obraz či nahrať odkaz od návštevníka, ktorý vás nezastihol doma. Môže vám tiež presmerovať hovor na telefón. Cez aplikáciu dokážete napríklad otvoriť bránu pre kuriéra, aj keď ste práve v práci.

Súčasti videovrátnika

Videovrtánik sa skladá primárne z monitora a dvernej jednotky resp. zvončeka. Komunikácia je možná ako cez kábel, tak aj bezdrátovo a to pripojením dvernej jednotky na wifi.

Vnútorná jednotka

Vďaka nej vidíte človeka, ktorý stojí pred vašimi dverami. Môžete sa s ním porozprávať a otvoriť mu. Vnútorná jednotka ukladá prehľad zmeškaných hovorov spolu s audio aj videozáznamom návštevníkov. 

Dverná jednotka

Umožní človeku vonku spojiť sa s vami, či už ste doma, alebo nie. Slúži aj ako prístupový systém. Dvere si cez ňu môžete otvoriť vyťukaním kódu, priložením identifikačnej karty alebo čipu, prípadne biometrickým odtlačkom vášho prsta.

Výhody videovrátnika

Moderné videovrátniky ponúkajú v porovnaní s jednoduchými zvončekovými systémami mnoho výhod, a zvyšujú mieru pohodlia bývania.

Dotykový monitor

Zvyčajne ho montujeme pri dverách domu či bytu. Okrem komunikácie s návštevníkom čakajúcim vonku na ňom môžete meniť nastavenia systému – napríklad hlasitosť a tón vyzváňania. Viete si zvoliť aj režim, v ktorom vás nikto nebude môcť vyrušovať.

Možnosti odomykania

Videovrátnik vie slúžiť aj ako sofistikovaný prístupový systém. Vchod či bránu si môžete odomknúť číselným kódom, RFID príveskom (čipom) či bezdotykovou prístupovou kartou.

Mobilná aplikácia

Najmä vďaka nej má videovrátnik veľký náskok pred tradičnými „bzučiakmi“. Cez internet sa spojí s vaším telefónom, s človekom stojacim pred dverami bytu či domu tak môžete hovoriť, aj keď práve nie ste doma. Môžete mu na diaľku aj otvoriť.

Dodanie a inštalácia

Zaujali vás výhody, ktoré ponúka videovrátnik? Obráťte sa na nás. Pomôžeme vám vybrať systém, ktorý naplní vaše požiadavky a navrhneme riešenie na mieru. Všetko vám odborne nainštalujeme – garanciou sú naše certifikáty a dlhoročné skúsenosti.

 

Mám záujem

Ukážky inštalácií

Nahliadnite do galérie a zistite ako to vyzerá, keď videovrátniky montujeme my.

Pozrite tiež kamery na dom

Kamery na dom