fbpx
Skip links

Kto sme?

Sme odborníci na bezpečnosť objektov.

Už od roku 2007 sa staráme o bezpečnosť domácností, firiem aj bytových domov. Za ten čas sme sa postarali o stovky objektov. Vieme odborne posúdiť bezpečnosť vášho objektu a navrhnúť spoľahlivé riešenie na mieru. Zákazníkom ponúkame vždy to najlepšie možné riešenie. Samozrejme, berieme ohľad na váš rozpočet.

DSC00032
IMG_2326

O našich klientov sa stárame

Pätnásť rokov praxe nám dalo skúsenosti a profesionálne sebavedomie, vďaka čomu vám dokážeme poskytnúť na všetky nami inštalované zariadenia trojročnú záruku, aj keď výrobcovia štandardne ponúkajú menej. Celé tri roky od nás máte bezplatný servis. Aj po konci záruky sa o vás postaráme kedykoľvek budete potrebovať – 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Keď sa niečo náhodou pokazí, opravíme to do 36 hodín od nahlásenia poruchy.

Pracujeme rýchlo a spoľahlivo

Bezpečnostné systémy vieme inštalovať do piatich dní od objednávky. Práce zvyčajne trvajú jeden pracovný deň, náročnejšie montáže zvládame do štyroch dní. Po inštalácii vás zaškolíme, aby ste všetky bezpečnostné systémy vedeli správne používať.

 

Náš tím profesionálov sa neustále vzdeláva a pravidelne preškoľuje. Na všetko čo robíme máme licencie a certifikáty, ktoré sú dôkazom našej odbornosti. Sledujeme vývoj v oblasti zabezpečovacích systémov a vyhľadávame najnovšie technológie, ktoré čo najrýchlejšie zaraďujeme do nášho portfólia. 

Fungujeme najmä v Trenčianskom a Žilinskom kraji. V prípade potreby však vieme vycestovať kamkoľvek na Slovensku.