fbpx
Skip links
Mohlo by vás zaujímať

Časté otázky

Kamerový systém pozostáva z kamier, ktoré monitorujú daný priestor. Kamery sú prepojené káblom so záznamníkom (NVR), ktorý obsahuje dátové úložisko (HDD) kde sa obraz uchováva. Systém môžete ovládať jendoducho s myškou a minitorom, alebo mobinou appkou aj cez internet.

Najväčší podiel klientov tvorí Trenčiansky a Žilinský kraj. Nemáme však problém vycestovať kdekoľvek na Slovensku.

Všeobecne zadefinovať cenu nevieme ani po desiatich rokoch a desiatkach inštaláciach, kedže je každá montáž iná. Určite vám však vieme orientačnú cenu povedať hneď po telefóne alebo v odpovedi na email. Presnú kalkuláciu sa samozrejme vždy dozviete dopredu v cenovej ponuke, ktorá je bezplatná a nezáväzná.

V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň, maximálne dva, bytové domy zvládame do 3 dní a firemné, či väčšie objekty sú samozrejme individuálne.

Montáž ponúkame pre rodinné domy, malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly, či bytové domy a bytovky. Nechýbajú ani parkoviská, či verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.

Áno, po rodinných domoch sú bytovky našim druhým najvačším klientom. Počet bytových domov s našimi kamerami sa blíži k stovke.

Trasy a možnosti kabeláže vám vymyslia naši šikovní technici pri obhliadke. Samotné ťahanie káblov môžete nechať na nás, prípadne si rozvody pripraviť svojpomocne.

DSC00032