fbpx
Skip links

Profesionálna montáž

Naši pracovníci prídu v dohodnutom termíne a okrem objednaného produktu so sebou vždy vozia aj úsmev a milé jednanie. Stačí im len otvoriť dvere a ďalej sa už o nič nemusíte starať. Nové zariadenie vám do domácnosti nainštalujeme už za pár hodín a pri montáži vo firmách urobíme všetko preto, aby sme nijako nenarušili pracovný chod. Namontujeme, sprevádzkujeme, upratáme a všetko vám tiež vysvetlíme.

Poďme do toho

S montážou od nás zároveň záskate

Bezplatnú telefonickú podporu

Naše skúsenosti

Bezplatný servis

Ako to bude prebiehať?

Zabezpečenie sa nemontuje každý deň. Prejdime si to spolu.

Zavolajte nám a povedzte, čo potrebujete. My vám navrhneme riešenie a pošleme cenovú ponuku. Ak sa zhodneme, do piatich pracovných dní k vám prídeme inštalovať. Na prácu nám zvyčajne stačí len jeden deň, náročnejšie montáže zvládame do štyroch dní.

Inštalácia kamier či zabezpečovacích systémov nijako neobmedzuje chod domácnosti či prevádzky. Od vás budeme potrebovať len to, aby bol na mieste niekto kompetentný, kto môže operatívne odsúhlasiť postup prác.

Keď bude všetko nainštalované, získate od nás trojročnú záruku na všetky komponenty systému. Jej súčasťou je aj bezplatný servis. Pomôžeme vám aj cez víkend alebo sviatky.

Kontaktujte nás

Povedzte nám o svojom projekte, radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zodpovieme všetky otázky.

0907 831 541

info@securesro.sk

[wpforms id=“13228″]