fbpx
Skip links
Alarm pre dom, byt, chatu

Skutočná bezpečnosť pre Váš dom a rodinu

Chcete si zabezpečiť svoj dom, či byt? Pomôžeme vám. V ponuke máme bezdrôtové aj káblové alarmy a detektory, ktoré vás upozornia na možné nebezpečenstvo. Siréna zase v prípade potreby zalarmuje celé okolie.

Chcem cenovú ponuku

Zabezpečovací systém

Alarm stráži budovu pred zlodejmi, ale nielen pred nimi. Detektory okamžite odhalia aj únik vody či plynu alebo vás upozornia na dym. Zabezpečovací systém ihneď pošle SMS, notifikáciu do aplikácie a zavolá vám, ktorý detektor vyvolal poplach. Ak sa k vám niekto pokúsi vlámať, okamžite sa tiež spustí hlasná siréna. Inštalujeme ju zvyčajne na fasádu orientovanú do ulice, aby zalarmovala aj susedov. Môžete si vybrať aj interiérovú sirénu, ktorá hlukom vyplaší zlodeja.

Detekcia a detektory

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme vybrať vhodné prvky zabezpečovacieho systému. Vo vašej budove ich rozmiestnime tak, aby objekt zabezpečili naozaj na maximum. Všetky detektory sú pripojené na ústredňu, ktorá je mozgom celého systému.

Detektory pohybu

Zvyčajne sa používajú na ochranu miestností, chodieb a všetkých miestností, kde je možný pohyb neželaných osôb.

Okenný detektor

Používajú sa na detekciu otvorenia okien alebo dverí. Napríklad pri nočnom režime je pohyb po dome možný no pri otvorení okna spustia poplach.

Požiarny detektor

Detektory zabezpečia ochranu vášho domu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Únik vody, CO2 alebo prítomnosť dymu si všimnú skôr ako Vy.

Záplavový detektor

Únik vody z práčky alebo umývačky riadu vie narobiť veľa škody. Vďaka záplavovému detektoru sa o takomto úniku dozviete okamžite.

Rozbitie skla

Chráni Vaše okná a okamžite Vás upozorní, ak sa niekto pokúsi o ich rozbitie. Ideálne pre zimné záhrady alebo izby s veľkými oknami.

Panik tlačidlo

Nenápadné tlačidlo pre okamžité spustenie alarmu. Vhodný pre deti alebo dôchodcov. Stlačením Vás okamžite upozornia na nebezpečenstvo.

Ovládanie alarmu

Jednoduché a intuitívne. Také je ovládanie moderných zabezpečovacích systémov. Zablokovanie resp. odblokovanie alarmu vykonáte pomocou zadaním číselného kódu na klávesnici, diaľkovým ovládačom alebo cez mobilnú aplikáciu.

Diaľkový ovládač

Malý pohodlný ovládač, najčastejšie umiestnený na kľúčoch. Jednoduchým stlačením odblokujete alarm ešte pred dverami alebo otvoríte bránu, či garáž.

Klávesnica

Ovládací panel alebo klávesnica je základný prvok pre ovládanie alarmu, ktorý zapína a vypína súčasti bezpečnostného systému. Zároveň je vybavený aj čítačkou čipov pre ešte pohodlnejšiu autorizáciu.

Mobilná aplikácia

Prehľadná aplikácia pre iOS, Andorid, ale aj PC.  Umožňuje ovládať alarm na diaľku a získať tak prehľad o dianí vo vašom dome, keď tam zrovna nie ste.

Poplach

Pri spustení alarmu Vás systém okamžite informuje cez mobilný telefón, no zároveň spustí hlasnú sirénu, ktorá sa umiestňuje najčastejšie na fasádu domu orientovanú do ulice tak, aby to počuli aj susedia.

SMS a notifikácie

Akonáhle vo Vašom dome dôjde k narušeniu, alarm Vám odošle sms, notifikáciu do aplikácie a následne aj zavolá, ktorý detektor vyvolal poplach. Na diaľku alarm môžete odblokovať, alebo skontrolovať čo sa deje napríklad cez kamery.

Siréna

Na dom väčšinou inštalujeme exteriérovú sirénu, ktorá hlasnou zvukovou signalizáciou upozorní okolie na prípadné vlámanie. V ponuke je aj interiérová siréna, ktorá vyplaší páchateľa.

Dodanie a inštalácia

Chcete zabezpečiť svoj dom, byt, firmu či obchod? Obráťte sa na nás. Pomôžeme vám správne vybrať zabezpečovací systém, zvoliť vhodné detektory a ich rozmiestnenie. Všetko vám odborne nainštalujeme – garanciou sú naše certifikáty a platná licencia na prevádzkovanie technickej služby od Polície SR.

 

Keď bude všetko nainštalované, získate od nás trojročnú záruku na všetky komponenty systému. Jej súčasťou je aj bezplatný servis. Pomôžeme vám aj cez víkend alebo sviatky.

 

Mám záujem o alarm

Pozrite sa, ako vyzerá naša práca

Nahliadnite do galérie a zistite ako to vyzerá, keď zabezpečovacie systémy montujeme my.

Spoľahliví partneri

Montujeme spoľahlivé alarmy od renomovaných výrobcov.